Java Developer, nr ref. 275/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: 7 500 – 16 000 netto

Adekwatnie UoP

Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia

Firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla wiodących marek o zasięgu globalnym z branży medialnej, telekomunikacyjnej i finansowej poszukuje specjalisty Java. Praca w zespole programistów pracujących nad systemem CRM, tworzonym dla Klienta z branży telco.

Biuro znajduje się w Warszawie, dzielnica Włochy.

Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu obiektowym z wykorzystaniem Java
  • Bardzo dobra znajomość Java 8
  • Znajomość technologii frontendowych: AngularJS, ES6, Bootstrap
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle/PostgreSQL/ MongoDB
  • Dobra znajomość technologii backend: Spring, myBatis lub odpowiedników
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Chęć zdobywania i dzielenia się wiedzą
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
Obowiązki:
  • Rozwój systemu CRM
  • Development zmian
  • Tworzenie oprogramowania w systemie JIRA
  • Wsparcie w testach UAT
  • Udział w warsztatach technicznych u klienta
Mile Widziane:
  • Wiedza z zakresu integracji systemów w oparciu o SOAP, REST
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje angielskiego z native speakerem oraz dostęp do platformy e- learningowej
  • W przypadku zatrudnienia na B2B płatny urlop i chorobowe
  • Udział w konferencjach branżowych, seminariach firmowych oraz zdobywanie certyfikatów
  • Elastyczne godziny pracy
  • 90% pracy twórczej
  • Praca w metodyce Agile

Osoba prowadząca projekt:
Honorata Braczyńska
h.braczynska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726