Java Developer, nr ref. 27/2022
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

180 - 230 zł/h na B2B

Firma: 50 -ęcio osobowy zespół, który realizuje projekty z branży FinTech. Ich klientami są banki.

Praca hybrydowa: Warszawa/Wola, co 2 tygodnie, 2 dni pod rząd w biurze.

Godziny pracy: start 8-9

Zespół: dział PrePostTrade, Web Designers, Back-end Designers, Project Managers, System Analysts.

Projekt: zadaniem zespołu jest budowa i rozwój systemu wykorzystującego najnowsze technologie i zapewniającego prostą i intuicyjną obsługę w integracji księgowości. Aaplikacja typu Cloud, jest tworzona w Javie przy użyciu FLINK, ververica, elastic i Kafka Streams. Główną funkcją aplikacji jest zapewnienie interfejsu łączącego zewnętrzne usługi/aplikacje z naszymi wewnętrznymi systemami księgowymi (General Ledger). Platforma jest zbudowana na mikroserwisach z kafkaStreams przy użyciu MongoDB. Projekt w metodologii Agile.

Wymagania:
  • Wymagania techniczne: Microservices, Kafka Streams, MongoDb, GraphQL, API, ELK, GitHub
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - B2+
  • Doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania na poziomie zaawansowanym
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie częścią zespołu wykorzystującego najlepsze praktyki branżowe w zakresie zarządzania kodem, testowania i CI/C
  • Projektowanie i implementacja aplikacji opartych na języku Java
  • Aktywny udział w projektowaniu wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie rozwiązań we współpracy z resztą zespołu
  • Analiza wymagań użytkownika
  • Definiowanie celów i funkcjonalności aplikacji
  • Debugowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych
  • Tworzenie szczegółowej dokumentacji projektowej
  • Rekomendowanie zmian w istniejącej infrastrukturze Java
  • Rozwijanie interfejsów API
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu mikroserwisów
  • Doświadczenie w konfiguracji narzędzi ciągłej integracji i ciągłego dostarczania
Oferujemy:
  • Kartę MultiSport
  • LuxMed
  • Grupowe Ubezpieczenie na życie,
  • Wybraną formę zatrudnienia
  • Wyjazdy oraz spotkania integracyjne
  • Udział w szkoleniach, konferencjach

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667