Java Developer, nr ref. 27/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

7000 - 12000 brutto na umowę

8000 - 14000 netto na B2B

Firma informatyczna zajmująca się tworzeniem rozwiązań internetowych oraz zajmującej się dostarczaniem produktów wspomagających budowanie aplikacji internetowych szuka osób na stanowisko Java Developer. Firma działa obecnie w kilkunastu krajach, zatrudnia ponad 120 osób. Realizuje projekty z dziedziny: finansów i bankowość oraz e-commerce

Dołączysz do zespołu, który jest odpowiedzialny za wdrażanie oraz utrzymywanie portali WWW.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w języku Java,
  • znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript),
  • podstawowa znajomość protokołu HTTP.
Obowiązki:
  • utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych w technologii JEE,
  • tworzenie dokumentacji technicznych,
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych aplikacji,
Oferujemy:
  • pracę w niewielkich 10 osobowych zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej 2 razy w tyg.
  • możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu,
  • opiekę medyczną i indywidualne zajęcia z rehabilitantem
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403