Java Developer, nr ref. 2/2021
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

Senior: do 21 000 pln netto + VAT na B2B (20 dni płatnego urlopu)

Mid: od 9 000 do 15 000 pln netto + VAT na B2B (20 dni płatnego urlopu)

Adekwatnie UoP

Projekty: Zakresem projektu jest stworzenie panelu Web Backoffice oraz aplikacji mobilnej dla klientów. Jesteśmy odpowiedzialni za rozwój obu platform w tym samym czasie. Głównym celem i funkcjonalnością jest łatwy dostęp dla klientów naszego klienta do informacji o rezerwacjach usług, ubezpieczeniach i leasingu. Panel Backoffice jest wykorzystywany przez recepcjonistów do przyjmowania / edycji rezerwacji i kontaktu z klientami za pomocą czatu.

Przy projekcie pracuje 10 osób, w tym 7 osób z zespołu corowego i 3 osoby kontraktorskie. W skład projektu wchodzi: PM, trzech developerów Frontendowych, trzech developerów Backendowych, jeden kontraktor UI, jeden kontraktor UX i jeden kontraktor QA.

Rola: W tej roli będziesz miał okazję pracować z zespołem budującym nowoczesne, reaktywne platformy internetowe. Będziesz miał wpływ na tworzenie architektur, definiowanie API i usprawnianie procesu rozwoju.

Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie (także po Covid-19)

Wielkość firmy: 25 osób, w tym 14 stanowi zespół IT

Stack technologiczny projektów: Frontend: React, rxjs, TypeScript, redux, formik, chart.js; Backend: Java, Spring Boot, Micronaut, PostgreSQL, ElasticSearch, RabbitMQ, Docker, Docker Swarm cluster, Jenkins; Mobile: React Native, Expo, NativeBase, Redux, StyledComponents, TypeScript Designers: Figma.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie Java 8+ (Java 10+ byłaby idealna!)
  • Znajomość nowoczesnych technologii powiązanych z JVM
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu baz danych
  • Praktyczna wiedza na temat strategii wdrażania, ciągłej integracji, przeglądania kodu, zautomatyzowanych testów.
  • Dobra orientacja we współczesnych standardach i trendach technicznych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - zarówno w mowie, jak i w piśmie (praca z zespołem anglojęzycznym).
Obowiązki:
  • Tworzenie zaawansowanych backendów dla aplikacji web/mobile/cloud w procesie Agile.
  • Rozszerzanie i doskonalenie funkcjonalności i architektury tworzonych przez nas aplikacji.
  • Doskonalenie architektury istniejących aplikacji, refaktoryzacja.
  • Definiowanie nowej architektury systemów we współpracy z programistami frontendowymi.
  • Pomaganie innym członkom zespołu w doskonaleniu kodu poprzez bieżącą recenzję.
  • Szkolenie i coaching juniorskiego zespołu.
  • Współpraca z innymi programistami w badaniach nad nowymi technologiami, uczenie się i definiowanie kierunków rozwoju technologii dla backendu.
Mile Widziane:
  • znajomość frontów (React, Angular)
Oferujemy:
  • Narzędzia do wyboru (w tym licencje)
  • Elastyczne godziny pracy i w pełni zdalna praca
  • Płatne dni urlopu na konferencje i szkolenia
  • 100% pokrycia wszystkich kosztów edukacji
  • Budżet na urządzenie domowego biura
  • Stale rozbudowywana biblioteka książek
  • Karta multisportowa
  • Prywatna opieka zdrowotna (LuxMed)
  • Wsparcie psychologiczne online
  • Coroczną podwyżkę wynagrodzenia

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667