Senior Java Developer, nr ref. 278/2017
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

10 000 - 15 000 netto B2B

Obecnie dla naszego klienta z Poznania, firmy zajmującej się tworzeniem i rozwojem oprogramowania poszukujemy specjalisty na stanowisko Senior Java Developer

Wymagania:
  • dobra znajomość języka Java (minimum 2 lata doświadczenia)
  • znajomość technologii internetowych: webservice (SOAP, REST) XML (mile widziane)
  • doświadczenie z bazami danych (SQL, Hibernate, HQL)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • umiejętność analitycznego myślenia
Obowiązki:
  • projektowanie, zarządzanie oraz wspieranie systemu IT wymierzonego na potrzeby rynku
  • tworzenie i rozwój innowacyjnych aplikacji w technologii Java
  • aktywne poszukiwanie oraz proponowanie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • uproszczenie architektury systemu, które doprowadzi do zwiększenia zdolności dostarczania usługi
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozbudowany system benefitowy
  • Płatny urlop
  • Pomoc w założeniu własnej działalności oraz prowadzenie księgowości

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777