Java Developer , nr ref. 129/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

10000-14000PLN tys netto/B2B

Opis:

Miejsce Pracy: Warszawa/okolice dworca Zachodniego

Projekt: Utrzymanie i rozwój systemu Bankowości Elektronicznej i Mobilnej dla bankowości. Realizacja i wdrażanie nowych funkcjonalności biznesowych. Udział w procesach utrzymaniowych dla istniejących funkcjonalności. Praca w dużym zespole o szerokich kompetencjach. Realizacja ciekawych projektów z wykorzystaniem dokeryzacji.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia (Java 8+, Spring, JMS, Docker)
  • Dobra znajomość Java 8/Spring,
  • Znajomość SQL, relacyjnych baz danych Oracle,
  • Tworzenie zapytań oraz monitorowania wydajności (plan zapytania) Znajomość ElasticSearch, zagadnień integracyjnych, szyny danych
  • Praktyczna znajomość procesów i narzędzi CD/CI - Docker, Nexus, GitLab, Maven, Jenkins
Obowiązki:
  • Wsparcie procesów utrzymaniowych dla klienta z sektora bankowego (Bankowość Elektroniczna).
  • Doświadczenie w pracy w projektach realizowanych w oparciu o zdefiniowane zadania w JIRA.
  • Umiejętność wykorzystywania aktualnych trendów związanych z podejściem DevOps (Jenkins, Docker)
  • Umiejętności samodzielnego przeprowadzenia analizy błędów oraz proponowania optymalizacji.
Mile Widziane:
  • znajomość Oracle Service Bus lub pokrewne technologie integracyjne (Mule, WebMethods)
  • doświadczenie w sektorze bankowym,
  • znajomość systemu DEF będzie atutem
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia / kursy

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887