Java Backend Developer, nr ref. 465/2017
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 13 000 Brutto UoP

do 15 000 pln netto B2B + VAT

(do negocjacji dla bardzo doświadczonych kandydatów)

Zagraniczna firma zajmująca się marketingiem internetowym poszukuje Java Backend Developera.  Szukamy osoby, która lubi ambitne projekty do pracy przy naszej platformie. Zapewniamy luźną atmosferę, pracę częściowo zdalną lub stacjonarną, zależnie od preferencji.

Wymagania:
  • Dobra znajomość JEE,
  • Tomcat
  • Spring Framework,
  • AngularJS
  • Znajomość standardu JPA,
  • Znajomość narzędzi Maven, JUnit,
  • Znajomość języka SQL,
  • Podstawowa wiedza na temat systemu Linux,
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Projektowanie oraz implementacja komponentów back end (90%), oraz frond end (10%),
  • Projektowanie baz danych SQL,
  • Implementacja API systemów partnerskich,
  • Okazjonalna konfiguracja oraz utrzymanie systemów (zmiany stron HTML, CSS, JavaScript)
  • Przeprowadzanie testów wytworzonego kodu, przygotowanie dokumentacji oraz raportów z przeprowadzonych prac.
  • Możliwość świadczenia supportu systemów za dodatkowym wynagrodzeniem
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w tygodniu
  • Zatrudnienie w formie B2B, UoP.
  • Wyjazdy za granicę opłacane przez klienta,
  • System bonusowy,
  • Nieformalna i luźna atmosfera.

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726