Fullstack Java Developer, nr ref. 10/2023
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

B2B dla mid developera: 140-170 zł/B2B

B2B dla senior developera: 170-210 zł/B2B

Klient: wiodący producent i dostawca wyrobów medyczno-kosmetycznych, znana zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Działa na rynku ponad 70 lat.  Firma stale rozwija swoje technologie i inwestuje w badania i rozwój, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania higieniczne i medyczne. Ważną cechą firmy jest jej globalna obecność. Posiada liczne oddziały i spółki zależne w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Afryce, co umożliwia jej dostarczanie swoich produktów na różne rynki na całym świecie. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień za swoje produkty i osiągnięcia w dziedzinie innowacji i jakości. Jest również zaangażowana w wiele działań społecznych i charytatywnych, wspierając inicjatywy związane z opieką zdrowotną, edukacją i ochroną środowiska.

Praca zdalna: tak

Rozmowa rekrutacyjna składa się z II etapów:

- rozmowa techniczna (live coding)

- rozmowa formalna związana z omówieniem warunków współpracy

Wymagania:
  • Znajomość Java 8+
  • Znajomość Spring / Spring Boot
  • Znajomość Vue.js
  • Znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL;
  • Preferowane 2-3 lata doświadczenia zawodowego
  • Dbałości o jakość kodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Programowanie nowych funkcjonalności oraz modyfikacji po stronie backendu oraz frontendu
  • Współpraca z analitykami i testerami
  • Obsługa zgłoszeń zgodnie z procesem wsparcia aplikacji
  • Opracowywanie nowych funkcjonalności, analiza techniczna, szacowanie pracochłonności
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji
Oferujemy:
  • Multisport
  • LuxMed
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy/spotkania integracyjne
  • Udział w szkoleniach/konferencjach

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667