Backend Java Engineer (Junior/Senior): Delivery Team, nr ref. 59/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Junior Java developer: 50 - 70 PLN/h B2B

Senior Java developer: 80 - 100 PLN/h B2B

Firma z Warszawy, która zajmuje się tworzeniem i rozwojem oprogramowania związanego z branżą loteryjną oraz e-gaming. Prężnie rozwija się od około 30 lat i tworzy nowoczesne systemy loteryjne oraz przygotowuje najlepsze rozwiązania technologiczne w swojej branży.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Java 8
  • około 4 lata doświadczenia z Java EE (Senior)
  • znajomość Hibernate
  • CleanCode
  • zrozumienie REST
  • doświadczenie z RDBMDS oraz SQL, znajomość LInux
  • doświadczenie z JBoss
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
Obowiązki:
  • obsługa różnych produktów klienta
  • utrzymanie aplikacji 75% - rozwój 25%
  • najnowsze produkty działają na Java 8, starsze na Java 6
  • wykorzystywana jest Java Enterprise Frameworks
  • firma mający globalny zasięg - 12 000 pracowników dostępnych na Nasdaq
Mile Widziane:
  • doświadczenie z systemami rozproszonymi
  • doświadczenie z: GIT, Maven / Gradle, Jenkins, Puppet, Ansible, Vagrant
  • znajomość: Hazelcast, Ehcache lub Infinispan
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • możliwość pracy zdalnej (do indywidualnego ustalenia, w zależności od projektu i jego fazy)
  • dogodną lokalizację, Warszawa - blisko centrum (3 przystanki tramwajowe od dworca Warszawa Centralna)
  • ogólnodostępny parking biurowca
  • pracę w zespole kilkunastu programistów

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777