Architekt Systemowy, nr ref. 307/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 14800 zł brutto z premiami, Umowa o pracę

Projekt dotyczy rozwoju platformy dedykowanej bezpośrednio do klienta (selfservice/direct) w zakresie obsługi produktów firmy i ich sprzedaży. Praca to w 90% tworzenie nowych rozwiązań.

 W fazie realizacji (analiza szczegółowa + dev + testy) - projekt jest realizowany w metodzie Scrum.

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT
  • Umiejętność programowania w języku: JAVA, SQL/plSQL, JavaScript, XSLT
  • Obszerna wiedza z zakresu architektury i integracji systemów IT
  • Znajomość procesu SDLC
  • Umiejętność całościowego rozumienia procesów biznesowych i zależności między nimi
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym tworzenie dokumentów oraz komunikację w zakresie merytorycznym
Obowiązki:
  • Udział w opracowaniu założeń realizacyjnych i analiz wykonalności na rzecz rozwoju systemów informatycznych
  • Projektowanie i dokumentowanie architektury systemów (High Level Design, Detailed Desing)
  • Nadzorowanie prac implementacyjnych i odbiór kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami korporacyjnymi, udział w rozwoju standardów
  • Udział w odbiorze prac od dostawców
  • Zapewnienie realizacji wymagań bezpieczeństwa w dostarczanych rozwiązaniach
  • Zapewnienie realizacji wymagań eksploatacyjnych w dostarczanych rozwiązaniach
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych
  • Rozwój i utrzymanie wdrożonego rozwiązania
  • Kontrola jakości i odbiór prac zespołów wytwórczych
Mile Widziane:
  • Znajomość procesów zachodzących w instytucjach typu Asset Management
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań IT wspierających proces inwestycyjny (np. Calypso, Fusion Capital, Fusion Invest, MX3)
Oferujemy:
  • Praca w renomowanej firmie, zatrudniającej ponad 700 osób w IT
  • Udział w strategicznym projekcie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji w obszarze najwyższej klasy rozwiązań informatycznych, również w trakcie dedykowanych szkoleń
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych
  • Realny pływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/ rozwiązań, m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackatonów
  • Praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
  • Opieka medyczna
  • Fundusz emerytalny
  • Karta Sportowa (Fit Profit)
  • Liczne sekcje sportowe

Osoba prowadząca projekt:
Agnieszka Hornowska
a.hornowska@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661