Architekt, nr ref. 82/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

15 000 - 19 000 zł/mies. netto B2B (możliwa też umowa o pracę)

Opis:

Lokalizacja: Warszawa (Centrum; okolice Dworca Zachodniego)

Godziny pracy: 9-17

Praca zdalna: Częściowo

Metodologia pracy: Scrum/Agile

Projekt w języku polskim: Tak

Opis firmy:

Firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji każdego typu. Realizuje projekty dla firm prywatnych oraz instytucji państwowych.

Tematyka projektu:

Projekt dla klienta z branży finansowej, który jest w trakcie realizacji, z perspektywą dłuższej współpracy.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku architekta rozwiązań – minimum 2 lata,
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Praktyczna znajomość UML,
  • Znajomość technologii integracyjnych,
  • Znajomość technologii OpenSource
Obowiązki:
  • Przygotowanie architektury rozwiązań dla projektów informatycznych, w szczególności:
  • Wybór technologii, w których będą realizowane nowe aplikacje zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Definiowanie wymagań do infrastruktury informatycznej wynikających ze zmian realizowanych poprzez projekty,
  • Określenie aplikacji, które będą tworzone/modyfikowane w ramach projektu w celu spełnienia wymagań biznesowych,
  • Wskazanie przepływów danych pomiędzy aplikacjami,
  • Udokumentowanie zmian w postaci diagramów inżynierii oprogramowania (UML Component Diagram, UML Sequence Diagram).
Mile Widziane:
  • Znajomość zagadnień biznesowych z dziedziny bankowości,
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą mikrousługową,
  • Znajomość OpenShift
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport

Osoba prowadząca projekt:
Jarosław Woźny
j.wozny@new-invest.pl
Tel: +48 530 858 848