Senior iOS Developer, nr ref. 22/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

B2B: od 27 000 - 32 000 pln netto na B2B

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Posiada aktualny certyfikat francuskiego ministerstwa rozwoju i innowacji.

Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Wielkość zespołu w Warszewie: ok 30 osób, trwają kolejne zatrudnienia

Lokalizacja: Warszawa (hybrydowo) lub praca 100% zdalna

Projekty: aplikacje IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej, Smart Home, connected bathroom. Praca typowo nad rozwojem.

Używają wzorca MVVM+C dla wszystkich funkcji, piszą reaktywny kod (używając RxSwift, a ostatnio Combine) i używają Realm do przechowywania danych lokalnie. Skupiają się na jakości kodu. Pracują w zwinnym środowisku, bardzo blisko współpracując z innymi zespołami.

Stack technologiczny we firmie

Android: Kotlin / MVVM /RxJava / Gradle / Dagger

iOS: Swift / MVVM / RxSwift / Combine

Poza tym: Slack, Jira, Jenkins, itp. Standard, aktualne narzędzia, żadnych staroci.

Zespoły:

Android: lead dev + senior dev + 2 mid devs + senior QA/DevOps + junior QA + managerowie

iOS: zespół 8 osób + QA + DevOps

Wielkość zespołu iOS: 5 osób, wszyscy na stanowiskach seniorskich. Raz na 2 tygodnie jest wewnętrzne spotkanie zespołu, na których omawiame są sposoby ulepszenia istniejącego kodu, rozwiązania projektowe i sposoby pisania nowego kodu.

Proces rekrutacji:

1. Wstępna rozmowa z CEO (ok 20 minut)  o firmie, projektach, możliwościach rozmoju

2. Ćwiczenie z kodowania do wykonania w domu

3. Rozmowa z zespołem o zadaniu rekrutacyjnym

4. Decyzja

Wymagania:
  • Doświadczenie w implementacji oraz projektowaniu aplikacji iOS,
  • Znajomość cyklu życia aplikacji iOS,
  • Doświadczenie w przeglądaniu kodu z GitHubem
  • Bardzo dobra znajomość Swift
  • Doświadczenie z SwiftUI
  • Dardzo dobra znajomość MVVM
  • Dobra znajomość RxSwift i Combine
  • Umiejętność przeglądania kodu za pomocą GitHuba
  • Doświadczenie w budowaniu testów jednostkowych
  • Angielski - komunikatywny w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym zespole)
  • Zwolennik Software Craftsmanship i pasjonowanie się najlepszymi praktykami
Obowiązki:
  • Samodzielne oraz zespołowe tworzenie aplikacji iOS,
  • Projektowanie i definiowanie architektury aplikacji,
  • Kontrolowanie aplikacji pod kątem współpracy z zewnętrznymi, urządzeniami i systemami backendowymi,
  • Stosowanie najlepszych praktyk kodowania oraz dbanie o jakość kodu,
Mile Widziane:
  • Znajomość architektury MVVM (z wykorzystaniem RxSwift),
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny w wybranej sieci
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia
  • Indywidualna ścieżka kariery

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667