Programista iOS, nr ref. 411/2017
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: NIE
Praca za granicą: TAK

5 000 zł - 9 000 zł, dowolna forma współpracy, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Firma wykorzystuje w naszej pracy zewnętrzne biblioteki do realizacji zadań z zakresu przekształceń grafiki 2D, 3D (w tym AR oraz VR) oraz dysponuje pełnym zapleczem - od UX/UI po backend.

Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie technologii iOS (minimalnie od 9.0),
  • Praktyczna znajomość UML oraz wzorców projektowych,
  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu aplikacji,
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność
Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji mobilnych bądź przekształcaniem obecnie istniejących systemów na mobilne.
  • Integrowanie naszych aplikacji z rozwiązaniami naszych klientów,
Mile Widziane:
  • Znajomość Unity lub Xamarin będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Elastyczne formy pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Możliwość pracy za granicą
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661