iOS Developer, nr ref. 176/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

Wynagrodzenie na poziomie 5 000 zł – 13 000 zł netto B2B, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na podobnym stanowisku

Dla naszego klienta, firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem profesjonalnych portali ogłoszeniowych szukamy osoby na stanowisko iOS Developera. Firma działa obecnie w kilkunastu krajach na trzech kontynentach, realizuje projekty z dziedziny: turystyki, motoryzacji, health and beauty, bankowe.

Wymagania:
  • znajomość języka Objective-C
  • umiejętność programowania obiektowego
  • język angielski w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację
Obowiązki:
  • projektowanie i rozwój aplikacji na urządzenia mobilne
  • praca samodzielna oraz z zespołem projektowym
  • analizowanie wymagań, przygotowywanie dokumentacji
  • realizacja projektów dla klienta
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju
  • prywatny pakiet medyczny oraz zniżki na paliwo
  • pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661