iOS Developer, nr ref. 28/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

6 000 - 12 000 pln netto dla B2B / brutto dla Umowy o Pracę

Opis:

Klient:

Firma zajmująca się tworzeniem aplikacji, specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji opartych na chmurze oraz dużych produktów korporacyjnych. Firma jest partnerem współpracy dla kilku nowatorskich firm oraz innych uznanych gigantów technologicznych.

Opis projektu:

1. Projekt - rozwiązanie oparte o mikroserwisy i służące do obsługi zgłoszeń (tworzenie, śledzenie, kolekcjonowanie statystyk).

2. Współpraca z zespołem developerów z USA.

3. Wsparcie i utrzymanie istniejącej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS.

4. Tworzenie nowej funkcjonalności do istniejącej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS.

Na chwilę obecną projekt planowany jest do 31.12.2018.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość SWIFT
  • dobra znajomość Objective C, REST API oraz JSON
  • znajomość GIT i SQL
  • język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
Obowiązki:
  • praca przy istniejącym projekcie, wsparcie i utrzymanie istniejącej aplikacji mobilnej + tworzenie nowych funkcjonalności
Oferujemy:
  • B2B lub umowę o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika oraz dzieci
  • szkolenia i konferencje ustalane indywidualnie
  • miejsce parkingowe

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777