Flutter Developer, nr ref. 43/2021
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 15 000 pln netto B2B

Do  9 000 pln netto UoP

Firma: Software House, który zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania, optymalizacją procesów oraz doradztwem w zakresie IT.

Wielkość firmy: ok 20 osób

Stack technologiczny w firmie: .net, vue, flutter, mongo db, ms sql,redis, azure, aws

Tryb pracy: 100% zdalny, także po Covid

Godziny pracy: elastyczne. Przynajmniej 4h muszą przypadać na godziny 8-16. Akceptacja prac programistycznych w innych godzinach.

Projekty:

Firma ma kilka projektów w których programista może brać udział. Jako że jest to technologia mobilna to mogą to być następjące projekty:

1)Projekt tworzony od nowa dla giełdy frachtów samochodowych (wykonywany przez nas całościowo część webowa + api) będzie to odwzorowanie aplikacji webowej na platformie mobilnej. Duże projekt na green field do zaprojektowania i wykonania architektura oraz całość aplikacji.

2)Aplikacja mobilna do metadanowego systemu zarządzania danymi, podobnie jak poprzednia green field budowany od początku.

3)Aplikacja mobilna do zarządzania szyfrowanymi dyskami (aplikacja w 2 fazie rozwoju młoda około 6 miesięcy developmentu), zaimplementowany jest tam dedykowany protokół komunikacyjny z nowymi urządzeniami.

Podział czasu pracy: 90% tworzenie nowych rozwiązań, 10% analiza, esytmacja i dokumentowanie

Skład zespołu: w zależności od projektu są to działania 1-3 osobowe + PM i QA

Wymagania:
  • Komercyjne doświadczenie na stanowisku Flutter Developer (minimum rok)
  • Doświadczenie w natywnych aplikacjach Andoird lub ios
  • Dobra znajomość wzorców projektowania interfejsów użytkownika zgodnie z wytycznymi apple czy google.
  • Znajomość obsługi GIT-a
  • Praktyczna znajomość komunikacji REST api, integracji z firebase, fcm.
  • Język angielski na poziomie B2 (preferowany)
Obowiązki:
  • Udział w analizie technicznej
  • Wytwarzanie, wdrażanie i utrzymywanie aplikacji mobilnych
Oferujemy:
  • Fundusz szkoleniowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet PZU Zdrowie

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667