Senior Frontend Developer , nr ref. 96/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

15.000-20.000 PLN/netto/B2B/płatne urlopy oraz l4

Możliwośc zwiększenia kwoty, w zależności od doświadczenia i umiejętności

Naszym klientem jest firma która dostarcza innowacyjne aplikacje internetowe i mobilne dla międzynarodowych klientów, rozwijająca projekty w oparciu o metodologię Agile Scrum.

Firma obecnie zatrudnia: 130 osób

Miejsce Pracy: Kraków (Grzegórzki)

Stos: Front-end: React/Redux, Jest, Enzyme, Storybook, Selenium, TypeScript, Webpack, Ruby (Rails)

Projekt: Rozwijanie platformy, która jest używana głównie przez programistów (nie tylko) w celu zarządzania wszystkimi ich potrzebami medialnymi w chmurze (AWS). Specjalnie zaprojektowane rozwiązanie do szybkiego i łatwego przesyłania, konwertowania, używania filtrów na zdjęciach i filmów dla potrzeb rozwojowych (strony internetowe i aplikacje). Od wysyłania, przechowywania i bezpieczeństwa po złożoną platformę, która przyspiesza proces rozwoju na zupełnie nowy poziom.

Zespół  jest również odpowiedzialny za rozwiązanie DAM (Digital Asset Management) skupiające się bardziej na rozwiązaniu dla osób zajmujących się marketingiem, grafików i osób zajmujących się treścią.

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu i opracowywaniu aplikacji
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript
  • praktyczne doświadczenie z platformami internetowymi i nowoczesnymi strukturami po stronie klienta (np. AngularJS, React, Vue).
  • umiejętność przenoszenia wymagań z wczesnej fazy do pełnego wdrożenia.
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno techniczne, jak i nietechniczne.
  • biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
Obowiązki:
  • praca z produktem i umowami o zachowaniu jakości nad szczegółami specyfikacji funkcjonalnych dostarczonych przez ekspertów ds. produktów i UX
  • projekt techniczny i architektura
  • wdrażanie z dbałością o jakość kodu i stosowanie najlepszych praktyk
  • autorskie testy jednostkowe i kompleksowe testy automatyzacji.
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • wydarzenia sportowe
  • chill out room
  • świeże owoce i sokowirówka
  • elastyczne godziny pracy
  • międzynarodowe podróże służbowe
  • wsparcie dla twoich pomysłów
  • konferencje zewnętrzne
  • szkolenia techniczne i z zakresu umiejętności miękkich
  • przełączanie między projektami/technologią
  • zajęcia z języka angielskiego
  • bibliotekę wewnętrzną
  • inicjatywy typu open source
  • udział w konferencjach organizowanych przez firmę
  • dla osób spoza Krakowa - pakiet relokacyjny (do indywidualnego ustalenia)

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887