Front end Developer (Regular/ Senior), nr ref. 486/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

10 000 – 14 000 zł netto na B2B

Firma z Krakowa posiadająca swoją siedzibę także w Londynie, zajmująca się branżą fotograficzną. Firma zajmuje się  rozwojem usług SaaS w celu kontrolowania dystrybucji obrazów na stronie. Pracuje przy użyciu metodologii Scrum.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość: Angular2, JavaScript, HTML5, CCS3
  • Dobra znajomość: typescript
  • Znajomość: GIT
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Obowiązki:
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój panelu zarządzania opartego na technologii Angular2+ oraz budowanie nowych funkcji, z możliwością planowania, przygotowywania i regularnych prezentacji.
Mile Widziane:
  • Wrażliwość estetyczna i znajomość UX
Oferujemy:
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (a po okresie próbnym - praca Całkowicie zdalna po ustaleniu z pracodawcą lub pracę w biurze)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatny urlop w ciągu 20 dni w roku wraz z 8 dniami do wykorzystania w święta
  • Płatny urlop zdrowotny
  • Benefity: kursy online (wg ustaleń pracownika)
  • Opcje na akcje, konferencje, fundusz edukacyjny
  • Dogodne położenie biura wraz z bezpłatnym parkingiem, blisko stacji PKP Kraków Łobzów
  • Pracę w szybko rozwijającej się, innowacyjnej i międzynarodowej firmie

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953