Mid/Senior Front-End Developer, nr ref. 138/2019
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

9000 - 11000 netto B2B

7000 - 9000 netto uop

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Aktualnie realizuje głównie projekty służące transformacji cyfrowej. Jej obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym, wykorzystywanie architektury rozproszonej.

Wymagania:
  • przynajmniej 2 lat komercyjnego doświadczenia w projektach frontend.
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość składni języka JavaScript oraz obiektowego programowania w tym języku,
  • doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3
  • przynajmniej dobra znajomość Angular i React
  • wiedza o programowaniu RWD,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własne i zespołu,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • wykonywanie oprogramowania kluczowych modułów aplikacji (kodu),
  • opracowywanie dokumentacji,
  • zapewnienie bezpieczeństwa projektowanych rozwiązań,
  • prowadzenie monitoringu dostępnych technologii,
  • optymalizację i rekomendowanie ulepszeń względem obecnych rozwiązań
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy i wsparcie przełożonego
  • Elastyczne formy pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Możliwość pracy za granicą
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Pracę w dogodnej lokalizacji z parkingiem
  • Przy zatrudnieniu B2B płatny urlop

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403