Programista Front- End , nr ref. 139/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B 13 000-18 000 PLN Netto w zależności od doświadczenia

Umowa o pracę : do 20 000 PLN Brutto w zależności od doświadczenia

Międzynarodowa Firma Mediowa z silną pozycją rynkową poszukuje osób na stanowisko Programisty Front- End.

Jeśli chcesz brać udział przy budowie nowego projektu, a dodatkowo pracować z ludźmi stawiającymi na wzajemny szacunek, otwartość , rozwój i pracę zespołową, zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja: Centrum Warszawy

Godziny pracy: Elastyczne

Rekrutacja obejmuje spotkanie w Firmie oraz test.

Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizacji wysokowydajnych aplikacji z wykorzystaniem React/ Vue.js (ew. AngularJS)
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Język angielski umożliwiającym swobodną komunikację
  • Samodzielność
  • Chęć nauki i rozwoju osobistego
Obowiązki:
  • Projektowanie architektury nowych rozwiązań
  • Programowanie nowoczesnych aplikacji PWA Headless dla rozwiązań e-commerce
  • Pisanie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, e2e)
  • Audyt kodów źródłowych tworzonych przez pozostałych członków zespołu
Oferujemy:
  • Stałą współpracę ze stabilną, prężnie rozwijającą się firmą multimediową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego
  • Dużą samodzielność i swobodę działania
  • Przyjazną atmosferę pracy bez korporacyjnych ograniczeń
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy.

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973