Middle Frontend Developer, nr ref. 284/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

3 500 – 7 000 zł netto.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o dzieło lub B2B

Opis:

Kim jest nasz klient?

Nie sposób wyobrazić sobie obecnie marki, która skutecznie istnieć może bez odpowiedniej promocji w internecie. Obecność ta musi mieć wymiar nie tylko produktowy, wizualny ale także powinna być wspierana odpowiednią strategią komunikacji z potencjalnym nabywcą. Mój klient to firma, która kreuje usługi z zakresu Callback. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce oraz USA. Startup, który tworzony jest przez grupę kilkudziesięciu pasjonatów, którzy każdego dnia zwiększają poziom komunikacji firm z ich klientami. Z usług skorzystały firmy takie jak BMW, Volkswagen oraz Raiffeisen Polbank. Jeśli chcesz wziąć udział w takim projekcie, spójrz na poniższe wymagania i aplikuj!

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie za pomocą serwisu lub kontakt bezpośredni. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

adres mail: m.nowik@new-invest.pl

Telefon: 500 078 017

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript.
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3.
  • Dobra znajomość technologii AngularJS, jQuery.
  • Znajomość systemu Linux.
  • Znajomość metod transmisji danych JSON.
  • Dobrej znajomość wzorców projektowych.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.
  • Rok doświadczenia komercyjnego.
Obowiązki:
  • Praca nad aplikacją webową na AngularJS.
  • Tworzenie widgetów za pomocą JavaScript.
Mile Widziane:
  • Webpack, PHP Storm, Agile (Scrum).
Oferujemy:
  • Przystępny proces rekrutacji- wideo rozmowa z CTO, po której otrzymasz zadanie. Jego wypełnienie wraz z wcześniejszą rozmową jest podstawą do decyzji o zatrudnieniu. Niezależnie od efektu postaram się o konstruktywny feedback.
  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu.
  • Rozwój oraz awanse wraz z dynamiczną ekspansją przedsiębiorstwa.
  • Międzynarodowe środowisko pełne młodych pasjonatów.
  • Indywidualnie ustalony okres próbny.
  • Dodatkowe wydarzenia w biurze oraz poza nim: szkolenia językowe oraz branżowe, certyfikaty, targi w kraju oraz międzynarodowe, konferencje.
  • Dodatkowe benefity- karta sportowa, prywatna opieka medyczna.
  • Elastyczny czas pracy- możliwość przychodzenia do godziny 11.
  • Praca w Agile- metodologia pracy- Kanban. Praca w zespole programistów.
  • Płatny urlop.
  • Praca w wymiarze: 80% nowe funkcjonalności/20% utrzymanie.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017