Junior/Mid Frontend Developer, nr ref. 414/2017
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

3 000 – 6 000 pln netto Umowa o Pracę/ możliwe B2B

Obecnie dla Klienta, firmy z branży marketingowej, która zajmuje się między innymi: dedykowanymi systemami dla firm, tworzy serwisy B2B, systemy odsprzedaży, systemy lojalnościowe oraz oprogramowanie wewnętrzne do zarządzania danymi osobowymi poszukujemy kandydatów na stanowisko: Frontend Developer

Miejsce pracy: Poznań, Winogrady

Praca w firmie wygląda następująco:

specyfikacja projektu po akceptacji

przydzielanie obowiązków,

praca nad oprogramowaniem,

faza testowania,

faza testowania przez Project Managera

akceptacja i przesłanie do Klienta

Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku Frontend Developera,
  • znajomość JavaScript,
  • znajomość Angulara, jQuery,
  • znajomość HTML, CSS,
  • komunikatywność i chęć do nauki.
Obowiązki:
  • 80% pracy twórczej, 20% pracy utrzymaniowej,
  • współpraca z Senior Frontend Developerem oraz Backend Developerem,
  • dbanie o jakość kodu.
Oferujemy:
  • płatny urlop przy umowie B2B,
  • pracę w zespole programistów: 2 Frontend Developrów, 5 Backend Developerów, 1 Tech Leadera
  • możliwość rozpoczęcia pracy między 8-9 i skończenia jej między 16:30 a 17:30,
  • budżet na kursy, certyfikaty,
  • pakiet Luxmed,
  • 13 pensję,
  • posiłki w piątki zamawiane przez firmę,
  • zdalne home office po okresie próbnym (do 2 dni)
  • pracę przy różnorodnych projektach

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861