JavaScript Developer , nr ref. 241/2017
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

4 000 - 7 000 netto umowa o pracę

Forma wynagrodzenia dowolna

Klient: Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz programowania obiektowego w tym języku
  • Znajomość HTML5, CSS3
  • Znajomość programowania RWD
  • Dobra znajomość j. angielskiego
Obowiązki:
  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
  • Elastyczne formy pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Możliwość pracy za granicą
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953