Front-end Developer , nr ref. 137/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: 7 000- 12 000 PLN Netto

Umowa o Pracę: do 9 000 PLN Netto

Dołącz do dynamicznego zespołu pracującego nad aplikacjami mobilnymi i internetowymi dla zupełnie nowej gry.

Projekt dotyczy rozwoju ekosystemu, który poszerza rozgrywkę i zapewnia interakcje społeczne, śledzenie treningów i wiele, wiele więcej.  Nasz tech-stack to Vue.js + Typescript i Nativescript na telefonie komórkowym dla jednej bazy kodowej na Android i iOS. Pracujemy w małych, zwinnych zespołach o płaskiej strukturze. Jeśli jesteś front-end developer z doświadczeniem w React lub Vue, dobrą znajomością Typescript i pasją do perfekcyjnego UI/UX, czekamy na Ciebie w naszym projekcie!

Miejsce pracy: Warszawa/ Wilanów

Godziny pracy elastyczne, najczęściej w godzinach 8- 18

Procentowy podział pracy:

Nowe funkcje: 70%
Obsługa/usuwanie błędów: 20%.
Spotkania: 10%

Wymagania:
  • Vue.js or React or Angular
  • Typescript
  • HTML/CSS (SASS)
  • Znajomość j.angielskiego
Obowiązki:
  • Rozwijanie aplikacji mobilnej (przy użyciu Nativescript + Vue.js + Typescript)
  • Opracowanie aplikacji internetowej (przy użyciu Vue.js + Typescript)
Mile Widziane:
  • JS Mobile-multiplatform (Nativescript/React Native)
  • Wiedza z zakresu Webpack
  • Mobilne doświadczenie (Kotlin/Swift)
  • UI/UX
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Owoce
  • Brak Dress code

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973