Frontend Developer, nr ref. 97/2019
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

8 000 - 10 000 + VAT/B2B

możliwe zatrudnienie na Umowę o Pracę

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy e-commerce, szukamy kandydata na stanowisko Frontend Developer:

głównym zadaniem będzie budowa frontu wielokanałowej, międzynarodowej platformy sprzedaży

wielkość zespołu: 6-7 osób

stos technologiczny: ES6/Typescript(node.js, react.js, puppeteer); HTML5, SCSS, CSS; Git, REST API, Webpack; SCRUM, Kanban, Continous Delivery

forma współpracy B2B lub UoP

biuro firmy znajduje się w centrum Wrocławia

Wymagania:
  • umiejętność i doświadczenie w pracy z technologiami HTML, CSS, JS
  • doświadczenie w programowania w JavaScript ES6/TypeScript
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację
  • znajomość technologii sieciowych, protokołów i standardów webowych
  • chęć nauki programowania w GO
  • chęć rozwoju w technologiach frontendowych/fullstack
Obowiązki:
  • tworzenie systemów frontendowych
  • tworzenie warstwy prezentacji w HTML i CSS(ok. 60 % czasu)
  • praca w technologiach nodeJS, reactJS, REST API
  • dbanie o jakość kodu i udział w Code Reviews
  • wymiana wiedzy i doświadczeń z zespołem
  • praca w metodologii SCRUM/Kanban
Mile Widziane:
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność łączenia frontendu z backendem
  • komunikatywność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • płatny urlop także w ramach współpracy B2B
  • prywatna opieka medyczna
  • lekcje j. angielskiego i j. niemieckiego
  • elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie 8-10, zakończenie 16-18.
  • możliwa praca zdalna 1-2 dni w tygodniu
  • budżet szkoleniowy
  • udział w eventach firmowych: hackathony, IT cornery
  • imprezy integracyjne
  • owocowe poniedziałki

Osoba prowadząca projekt:
Honorata Braczyńska
h.braczynska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726