Frontend Developer, nr ref. 92/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: 15 000 - 20 000 PLN Netto

Umowa o Pracę: do 16 000 PLN Brutto

Międzynarodowa Firma Mediowa z silną pozycją rynkową poszukuje osób na stanowisko Frontend Developer.

Jeśli chcesz współtworzyć duże i innowacyjne projekty e-commerce , a dodatkowo pracować z ludźmi stawiającymi na wzajemny szacunek, otwartość , rozwój i pracę zespołową, zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja: Warszawa/ Śródmieście

Godziny pracy: elastyczne, 8- 18

Praca Zdalna: Możliwość częściowej pracy zdalnej

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizacji wysokowydajnych aplikacji z wykorzystaniem Vue.js lub React (ew. AngularJS)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Samodzielność
Obowiązki:
  • Projektowanie architektury nowych rozwiązań
  • Programowanie nowoczesnych aplikacji PWA Headless dla rozwiązań e-commerce
  • Audyt kodów źródłowych tworzonych przez pozostałych członków zespołu
  • Pisanie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, e2e)
Oferujemy:
  • Realny wpływ na stack technologiczny
  • Dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973