Frontend Developer , nr ref. 215/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

7 000 - 8 000 pln netto Umowa o Pracę/ adekwatnie B2B

Obecnie dla Klienta, firmy z branży marketingowej, która zajmuje się między innymi: dedykowanymi systemami dla firm, tworzy serwisy B2B, systemy odsprzedaży, systemy lojalnościowe oraz oprogramowanie wewnętrzne do zarządzania danymi osobowymi poszukujemy kandydatów na stanowisko: Frontend Developer

Miejsce pracy: Poznań, Winogrady

Projekty wykonywane między innymi dla Audi czy Pepco.

Praca w firmie wygląda następująco:

specyfikacja projektu po akceptacji

przydzielanie obowiązków,

praca nad oprogramowaniem,

faza testowania,

faza testowania przez Project Managera

akceptacja i przesłanie do Klienta

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developera,
  • Dobra znajomość JavaScript, Angular, jQuery, HTML, CSS,
  • Komunikatywność i chęć dzielenia się wiedzą.
Obowiązki:
  • 80% pracy twórczej, 20% pracy utrzymaniowej,
  • Współpraca z Frontend i Backend Developerami,
  • Dbanie o jakość kodu.
Oferujemy:
  • Płatny urlop przy umowie B2B,
  • Pracę w zespole programistów: 2 Frontend Developerów, 4 Backend Developerów, 1 Tech Leadera,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 8-9 i skończenia jej między 16:30 a 17:30,
  • Budżet na kursy, certyfikaty,
  • Pakiet Luxmed,
  • 13 pensję,
  • Posiłki w piątki zamawiane przez firmę,
  • Zdalne home office po okresie próbnym (do 2 dni),
  • Pracę przy różnorodnych projektach.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861