Frontend Developer, nr ref. 21/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 9000zł brutto (Umowa o pracę)
do 70zł/h netto + VAT (B2B)

Wiodąca firma z branży farmaceutycznej poszukuje Front-end Developera. Szukamy programisty do naszego 4-5 osobowego zespołu,który szuka wyzwań. Praca jest w 100% twórcza,jest to projekt związany z wynajdywaniem, przechowywaniem, przetwarzaniem i udostępnianiem danych z obszaru farmaceutyki. Pracujemy w SCRUM, wszelkie pomysły i innowacje mile widziane !

Wymagania:
  • Wiedza oraz praktyczna znajomość języka Java Script w tym dobra znajomość: HTML 5, CSS3, jQuery itd.
  • Znajomość framework'u Angular , ES6 (Babel),
  • Znajomość narzędzi: Webpack, nmp, Jenkins, docker,
  • Znajomość LESS, bootstrap,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywności przy pracy w zespole projektowym oraz samodzielności działania w oparciu o dokumentację techniczną.
Obowiązki:
  • Tworzenie wysokiej jakości rozwiązań front-endowych dla światowego lidera w sektorze zdrowia,
  • Tworzenie, modelowanie i konfigurowanie architektury systemu,
  • Analiza, modyfikowanie i tworzenie kodu źródłowego programów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Analiza wymagań biznesowych,
  • Współpraca z PO w celu uzgodnienia wymagań,
  • Współpraca z developerami back-endu oraz testerami.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych (OK System);
  • Dofinansowanie do urlopów;
  • Bony świąteczne;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Różnego rodzaju wyjścia i imprezy integracyjne.

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726