Frontend Developer , nr ref. 151/2019
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

9000 - 11000 netto B2B

7000 - 9000 netto uop

MakoLab S.A. – firma działająca w sektorze infromatycznym i specjalizująca się w tworzeniu oraz wdrażaniu rozwiązań webowych dla biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii programistycznych oraz własnych, autorskich rozwiązań. Firma świadczy także usługi utrzymania i zarządzania zasobami informatycznymi (outsourcing IT). Współpracuje z takimi firmami jak Microsoftt, Sitecore, Adobe, Comarch czy Google.

Zadania:

- wykonywanie oprogramowania kluczowych modułów aplikacji (kodu),

- opracowywanie dokumentacji,

- zapewnienie bezpieczeństwa projektowanych rozwiązań,

- prowadzenie monitoringu dostępnych technologii,

- optymalizację i rekomendowanie ulepszeń względem obecnych rozwiązań

Preferowane umiejętności:

- przynajmniej 2 lat komercyjnego doświadczenia w projektach frontend.

- wykształcenie wyższe techniczne

- bardzo dobra znajomość składni języka JavaScript oraz obiektowego programowania w tym języku,

- doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3

- przynajmniej dobra znajomość Angular i React

- wiedza o programowaniu RWD,

- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

- bardzo dobra organizacja pracy własne i zespołu,

- umiejętność pracy w grupie,

Oferujemy:
  • Benefity:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy i wsparcie przełożonego Elastyczne formy pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Możliwość pracy za granicą
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Pracę w dogodnej lokalizacji z parkingiem
  • Przy zatrudnieniu B2B płatny urlop

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Kowalczyk
kkowalczyk559@gmail.com
Tel: 722-082-539