Frontend Developer, nr ref. 127/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 22 000 pln netto na B2B

Przy B2B płatny urlop.

Firma: wielokrotnie nagradzana agencja produkcji cyfrowej, która koncentruje się na tworzeniu nowych technologii korzystając z najnowszych innowacji technicznych  w zakresie VR,AR, DOOH. Oferuje klikentom kompleksową usługe od projektowania, tworzenia, wdrażania, zapewniania odpowiedniej jakości i konserwacji.

Stack technologiczny firmy: Unity - PHP Symphony - Angular/View/ThreeJS

Wielkość firmy: 25 +

Wielkość zespołu: zależy od projektu. Liczy od 5-10 osób.

PROJEKTY:

Projekty będą się różne, od dużej, niestandardowej platformy CRM, wewnętrznych produktów 360 i AR, jak również projekty na zamówienie klientów.

WebVR będzie prawdopodobnie stanowić dużą część przyszłorocznej pracy. Klienci od motoryzacji po napoje energetyczne

Wymagania:
  • Framework: Angular 7/11 lub podobny
  • ThreeJS
  • Styles: SCSS
  • Communication: REST
  • Version Control: GIT
  • J. angielski na poziomie umożliwiającym prace i komunikację z anglojęzycznym zespołem
Obowiązki:
  • Bezpośredni udział w projektowaniu architektury i logiki warstwy front-end
  • Tworzenie komponentów / modułów webowych wielokrotnego użytku (reusable components / modules)
  • Kodowanie designów do HTML/CSS
  • Komunikacja (w dużej mierze w języku angielskim) z działem back-end oraz ui/ux
  • Odpowiedzialny za tworzenie, utrzymanie i wdrażanie szeregu produktów opartych na sieci Web
  • Pomoc w projektowaniu architektury API itp.
  • Dokumentacja
  • Code review
Mile Widziane:
  • doświadczenie w grach ThreeJS
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Płatny urlop w ramach kontraktu
  • Sprzęt do pracy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667