Frontend Developer , nr ref. 11/2019
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

6.000 – 10.000PLN brutto/umowa o pracę

7.000 – 12.000PLN netto/B2B

Czołowy dostawca systemów informatycznych dla branży LOGISTYCZNEJ w związku z dynamicznym rozwojem produktów poszukuje kandydatów na stanowisko  Front-End Developer

Projekt dotyczy aplikacji www dla sektora transport/spedycja/logistyka na bazie projektu i doświadczeń z aplikacji desktop

Technologie używane w firmie: C#, Javascript/TypeScript, Angular 2 wzwyż, CSS3, HTML5, SQL, Delphi,PHP, Android SDK

Miejsce pracy: Poznań, Winogrady

Możliwa praca zdalna na ustalonych warunkach, początek 8-10, koniec 16-18. Brak delegacji

Procentowy podział pracy: Spotkania 5%, projektowanie i programowanie – 80%, 15% suport (docelowo)

Firma zatrudnia obecnie 11 Programistów

Wymagania:
  • umiejętność korzystania z zewnętrznych bibliotek/ komponentów
  • znajomość technologii: JavaScript / TypeScript, Angular 2 wzwyż, CSS3, HTML5
  • znajomość narzędzi: NPM, Git/SVN
  • znajomość JSON / RESTful services
  • j. angielski – nauka technologii, czytanie dokumentacji technicznej stosowanych komponentów/technologii
Obowiązki:
  • przegląd, analiza i wybór rozwiązań technicznych na potrzeby projektu
  • projektowanie i tworzenie nowej aplikacji www na bazie dotychczasowego rozwiązania desktopowego
  • wsparcie serwisu i rozwój aplikacji
  • udział w wewnętrznych szkoleniach
Mile Widziane:
  • znajomość technologii: GraphQL, Angular Material, ReactJS/inne technologie SPA, Websocket, Redux, SQL
Oferujemy:
  • premie w zależności od sprzedanych licencji
  • budżet szkoleniowy według potrzeb
  • pracę w firmie o charakterze rodzinnym – 45 osób
  • płatny urlop w przypadku zatrudnienia na B2B

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887