Front-End Developer (Mid/Senior), nr ref. 141/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 18000 zł brutto na uop

do 20000 zł netto na B2B

Jeśli chcesz brać udział przy budowie nowego projektu, a dodatkowo pracować z ludźmi stawiającymi na wzajemny szacunek, otwartość , rozwój i pracę zespołową, zapraszam do kontaktu.

Firma, dla której poszukujemy Front-End Developera jest liderem w tworzeniu serwisów internetowych i czasopism dedykowanych głównie kobietom oraz tematyce lifestylowej. Wydawnictwo jest dużym międzynarodowym koncernem, zatrudniającym ok 3000 osób i wydającym czasopisma w Europie oraz Azji.

Z serwisów internetowych korzysta ponad 10 mln internautów.

Lokalizacja: Centrum Warszawy

Godziny pracy: Elastyczne

Rekrutacja obejmuje spotkanie w firmie oraz zdlny test.

Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizacji wysokowydajnych aplikacji z wykorzystaniem Vue.js
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript.
  • Język angielski umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Samodzielność.
  • Chęć do nauki i rozwoju osobistego.
Obowiązki:
  • Projektowanie architektury nowych rozwiązań.
  • Programowanie nowoczesnych aplikacji usprawniających portale i wprowadzanie nowych rozwiązań e-commerce.
  • Pisanie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, e2e).
  • Audyt kodów źródłowych tworzonych przez pozostałych członków zespołu.
Mile Widziane:
  • znajomość React
Oferujemy:
  • Stałą, rozwojową współpracę.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinasowanie do ubezpieczenia na życie.
  • Karta OKSystem
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego.
  • Dużą samodzielność i swobodę działania.
  • Przyjazną atmosferę pracy bez korporacyjnych ograniczeń.
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403