Front-end Developer/ FullStack Developer, nr ref. 129/2018
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała , Śląskie
Wynagrodzenie:

 6 000 zł – 11 000 zł brutto

Firma z Bielsko-Białej, zatrudniająca ponad 160 osób i działająca na rynku od ponad 15 lat, otrzymująca wyróżnienia Forbesa. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie rozwiązań telematycznych.

Wymagania:
  • Praktyczne umiejętności wykorzystania technologii JavaScript, Typescript, HTML5 i CSS3,
  • Umiejętność pracy z frameworkiem Angular,
  • Znajomość GIT,
Obowiązki:
  • Rozwój aplikacji webowych wykorzystywanych do pozyskiwania, przetwarzania i prezentacji danych z zakresu monitoringu; obsługa wewnętrznego systemu zarządzania umowami.
Mile Widziane:
  • Znajomość technologii PHP,
  • Umiejętność stosowania TDD,
  • Umiejętność pracy w SCRUM,
  • Znajomość wykorzystania i stosowania S.O.L.I.D.
  • Znajomość systemów LINUX oraz zastosowania DOCKER,
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,
  • Jasna ścieżka kariery – matryca kompetencji,
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • Pracę w kompetentnym zespole doświadczonych programistów,
  • Creative Room,
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • Zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726