Front-end Developer (Angular), nr ref. 21/2020
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 18 000 pln netto na B2B + płatny urlop.

Możliwość umowy o pracę.

Firma: wielokrotnie nagradzana agencja produkcji cyfrowej, która koncentruje się na tworzeniu nowych technologii korzystając z najnowszych innowacji technicznych  w zakresie VR,AR, DOOH. Oferuje klikentom kompleksową usługe od projektowania, tworzenia, wdrażania, zapewniania odpowiedniej jakości i konserwacji.

Firma zaczynała 10 lat temu w Londynie. Obecnie mają także zespół w Krakowie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz utrzymanie aplikacji internetowych.

Zespół polski składa się z 10 osób + zespół londyński. Łącznie ok 30 odób.

PROJEKTY:

1. Spersonalizowany CMS tworzony przy użyciu Angular2+/Typescript

2. Aplikacja typu video konkurs tworzona przy uzyciu JavaScript (TypeScript)

Wymagania:
  • Modern HTML, CSS/SASS/LESS
  • Javascript
  • Angular 2+
  • Responsive UIs
  • Git
  • Wzorce projektowe front-end
  • Komunikatywny angielski
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie tworzyła nowoczesne UI i aplikacje internetowe, które będą wdrażane na stronach internetowych, w kioskach mobilnych i interaktywnych.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Płatny urlop w ramach kontraktu

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667