Front-End Developer (Angular), nr ref. 79/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

10000-16000 netto B2B

7000 - 12000 netto uop

 Jeśli chcesz stać się częścią zespołu ekspertów specjalizujących się w aplikacjach internetowych i chmurowych i masz przynajmnej 2-letnie komercyjne doświadczenie jako Programista Front-End ze znajomością Angular, to zapraszamy do aplikacji.

Firma ma bardzo szroki zakres usług, dzięki czemu na pewno nie bedziesz narzekac na nudę :) Do Twoich obowiązków może należeć projektowanie architektury platform B2B, tworzenie stron internetowych, tworzenie chatbotów oraz rozwiązań dla branży FinTech.

Miejsce pracy: centrum Krakowa

Wymagania:
  • 2+-letnie doświadczenie zawodowe,
  • Dobra znajomość Angular,,
  • Dogłębna wiedza (i doświadczenie!) na temat HTML/HTML5, CSS3
Obowiązki:
  • Ścisła współpraca z klientami w celu spełnienia wymagań użytkowników.
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem przy rozwiązywaniu wyzwań projektowych
  • Praca w środowisku zwrotnym (Agile)
  • Sugestie dotyczące rozwiązań w zakresie interfejsu użytkownika
Mile Widziane:
  • Wiedza lub doświadczenie w zakresie UX / UI
  • Znajomość React, TypeScript
Oferujemy:
  • praca nad ciekawymi projektami w stosie nowoczesnych technologii
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • Karta MultiSport,
  • biuro w centrum Krakowa,
  • możliwości pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu),
  • świeże owoce,
  • raz w tygodniu firmowe śniadanie
  • równowaga między pracą a życiem prywatnym
  • przyjazne środowisko pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • kreatywna praca w bardzo doświadczonym zespole

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403