Front-End Developer , nr ref. 65/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

16000- 20000 netto na B2B

14000- 18000 brutto na uop

Software House, który tworzy oprogramowanie - od projektu uwzględniającego zasady UX, przez  programowanie i testowanie, wdrażanie, po wsparcie merytoryczne oraz techniczne. Aktualnie do projektu, który tworzą dla międzynarodowej korporacji z 37 oddziałami na całym świecie, poszukujemy Front-End Developera.

Miejsce pracy: Mokotów, Warszawa (w czasie pandemii zdalnie)

Stack technologiczny: AWS / PHP (Symfony) / JavaScript / Angular.

Wymagania:
  • bardzo dobrej znajomości HTML5,
  • bardzo dobrej znajomości CSS/CSS3 oraz LESS/SASS,
  • doświadczenia w JavaScript oraz znajomości frameworka Angular,
  • umiejętności projektowania UX / UI ze szczególnym uwzględnieniem mobilnego i responsywnego projektu,
  • znajomości frameworka Bootstrap.
Obowiązki:
  • tworzenie warstwy prezentacji produktów,
  • współpracy z programistami i UX Designerem,
  • w 100% tworzenie nowet funkcjonalności
Mile Widziane:
  • znajomość Grunt, Webpack,
  • znajomość REST API,
  • znajomość ES6 i ES7,
  • znajomość WebSockets,
  • znajomość składni TWIG.
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy (częściowo zdalne),
  • wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia,
  • wyjazdy na konferencje

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403