Front-End Developer, nr ref. 39/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

9000 - 16000 zł netto B2B

8000 - 13000 zł brutto na umowę

Firma informatyczna zajmująca się tworzeniem rozwiązań internetowych oraz zajmującej się dostarczaniem produktów wspomagających budowanie aplikacji internetowych szuka osób na stanowisko Front-End  Developer. Firma działa obecnie w kilkunastu krajach, zatrudnia ponad 120 osób. Realizuje projekty z dziedziny: finansów i bankowość oraz e-commerce

Dołączysz do zespołu, który jest odpowiedzialny za wdrażanie i utrzymywanie portali internetowych dla banków oraz tworzenie autorskich aplikacji webowych. Zdobędziesz doświadczenie we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin: architektami, programistami, testerami, designerami UX i grafikami.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Wymagania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako Front-End Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6)
  • Doświadczenie w pracy z Gerrit / Jenkins / Jira / Confluence
  • Znajomość narzędzi typu Docker, Webpack, Gulp, NPM/Yarn
  • Praktyczna znajomość HTML / CSS
  • Znajomość GIT
  • Doświadczenie w pracy w ​jednym z frameworków JS: Angular, Ember, React.js lub inny.
Obowiązki:
  • Tworzenie warstwy prezentacji aplikacji, w tym tworzenie i modyfikowanie wysokiej jakości kodu
  • Utrzymywanie spójności kodu
  • Współpraca z zespołem specjalistów technicznych i nietechnicznych
  • Proponowanie nowych rozwiązań
  • Dzielenie się wiedzą z resztą zespołu
Mile Widziane:
  • Znajomość zagadnień Progressive Web Apps
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość Linuxa od strony użytkownika
  • Wiedza dotycząca Cross-Browsing (również mobile)
  • Znajomość TypeScript
Oferujemy:
  • Pracę w niewielkich 10 osobowych zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tyg.
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Opiekę medyczną i indywidualne zajęcia z rehabilitantem
  • Kartę Multisport,
  • Wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403