Front-end Developer, nr ref. 148/2019
Miejsce Pracy: Gliwice , Śląskie
Wynagrodzenie:

do 9000 pln brutto, umowa o pracę

do 9000 - 11000 pln netto, B2B

Możliwość negocjacji.

Firma: projektuje i wdraża Big Data oraz aplikacje dedykowane. Zagadnienia, które ich interesują to Artificial intelligence, Neural networks, Microservices, IoT, Vehicle Routing Problem Algorithms, Data and processing optimizations. Zatrudnia obecnie 9 osób z zamiarem podwojenia zespołu.

Projekt 1: projekt naukowo-badawczy, analiza dużych ilości danych i ich interpretacja, stworzenie algorytmów samouczącego się interfejsu użytkownika. Duża wolność i kreatywność.

Projekt 2: duża aplikacja usługowa skierowana do szerokiej branży. Aplikacja webowa, ale wykorzystująca elementy IoT i analizę danych.

Zespół składa się z developerów, UX designerów oraz specjalistów QA.  Obecnie budujemy nowy zespół, dlatego nowa osoba będzie miała możliwość na bieżąco rozwijać nowy produkt. Docelowa wielkość zespołu to 5-7 osób.

Stack technologiczny projektów: .NET, .NET Core, C#, Python, Angular 8, JavaScript.

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w firmie typu software house
  • Znajomość Angular6+
  • Znajomość: JavaScript, TypeScript
  • REST
  • Znajomość Linux
  • Znajomość JIRY
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Tworzenie front-endu aplikacji internetowych.
  • Ścisła współpraca z projektantami UX, działem Back-endu i QA.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy: start między 8 a 10.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Budżet na kursy i szkolenia
  • Udział w zyskach z projektów
  • Dogodna lokalizacja biura, darmowy parking

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403