Front-End Developer, nr ref. 187/2017
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

10 000 – 12 000 Netto B2B/Możliwe UoP

Obecnie dla swojego Klienta, Polskiej firmy zajmującej się prowadzeniem serwisów wspierających e-commarce, umożliwiających dopasowanie produktów do potrzeb klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko Front End Developera

Wymagania:
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu przyjaznych interfejsów,
  • Biegła znajomość: HTML, CSS (preprocesory takie jak LESS, SASS), JavaScript ( vanilla, jQuerry),
  • Znajomości trendów w webdesignie,
  • Koncentrowanie się na estetyce interfejsów,
Obowiązki:
  • Współtworzenie serwisu odwiedzanego przez miliony unikalnych użytkowników,
  • Tworzenie i projektowanie interfejsów dla aplikacji webowych, które są tworzone w C# (ASP.NET MVC), JavaScript (jQuery, Vue.js, React), CSS(Sass).
Mile Widziane:
  • Znajomość: NPM, React, Vue.js, TypeScript, Webpack, Gulp,
  • Doświadczenie w Scrumie.
Oferujemy:
  • Ty wybierasz formę zatrudnienia,
  • Zespołowe grillowanie w okresie letnim,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Kartę Multisport,
  • Pakiet medyczny (enel-med).

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666