Senior Embedded Developer, nr ref. 36/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Od 19 000 - 28 000 pln netto na B2B

Od 16 000 - 23 000 pln brutto na UoP

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Posiada aktualny certyfikat francuskiego ministerstwa rozwoju i innowacji od 7 lat.

Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Szukamy osoby, która pasjonuje sie rzemiosłem programistycznym i najlepszymi praktykami. Lubi ergonomiczne i proste rozwiązania oraz umie projektować dobrze skonstruowany, łatwy w utrzymaniu i skalowalny kod.

Wielkośc zespołu w Warszewie: 30 osób

Godziny pracy: start 8-9 , praca zdalna

Czas pracy: 80% kodowania, 10% spotkania. 10% PR reviews

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100 % zdalna także po Covid

Projekty: aplikacje IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej

Wymagania:
  • Preferowane minimum 4 letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku programisty C
  • Pasjonat dobrego projektowania oprogramowania, optymalizacji wydajności oprogramowania i Software Craftsmanshipu.
  • Umiejętność pisania przejrzystego i łatwego w utrzymaniu kodu
  • Doświadczenie z systemami RTOS, takimi jak FreeRTOS
  • Doświadczenie w tworzeniu firmware'u baremetal (na ograniczonej przestrzeni RAM)
  • Doświadczenie z Git
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (zespół międzynarodowy)
Obowiązki:
  • Tworzenie oprogramowania IoT dla zaawansowanych systemów opieki zdrowotnej, śledzenia aktywów i urządzeń przemysłowych
  • Zjednoczenie produktów spółki pod wspólną architekturą oprogramowania
  • Zbudowanie connectivity libraries i sterowników czujników / algorytmów w celu przyspieszenia rozwoju produktów
  • Opracowywanie planów testowych
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania wbudowanego w przemyśle i na różnych platformach mikrokontrolerów (zarówno bare metal jak i z RTOS)
  • Wcześniejsze doświadczenie z platformami STM32, Nordics lub ESP32
  • Rozumienie podstaw elektroniki
Oferujemy:
  • Stosowanie najnowszych rozwiązań i technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego (indywidualna ścieżka, szkolenia i konferencje branżowe)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, karnet na siłownię oraz elastyczne godziny pracy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667