Elixir Engineer, nr ref. 276/2018
Miejsce Pracy: Cała Polska , Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 16000 netto B2B (do negocjacji)

Dołącz do zespołu ekspertów Elixir, pracujących nad złożonymi platformami transakcyjnymi zbudowanych z użyciem nowoczesnych techbologii (Elixir, Go Lang, GO, React) Praca w 100% zdalna.

Wymagania:
  • Zamiłowanie i doświadczenie w pracy z Elixir
  • Doświadczenie komercyjne w pracy z wzorcami projektowymi, SOA, TDD, REST API, CI/CD
Obowiązki:
  • Skalowanie i rozwijanie back-endu
  • Tworzenie bezpiecznego i skalowanego kodu
  • Holistyczne podejście do tworzenia projektów
Oferujemy:
  • możliwość wyboru narzędzi pracy
  • długoterminową współpracę w międzynarodowym zespole ekspertów;
  • płatny urlop przy współpracy B2B;
  • budżet szkoleniowy,
  • kartę sportową,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • premie;
  • wyjazdy integracyjne.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403