Unity/C# Developer, nr ref. 296/2018
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

8000 - 12000 netto/FV

Dla polskiego studio gier niezależnych, pracującego nad pierwszym tytułem, poszukujemy Unity Developera.

Jesli chcesz być kluczowym członkiem zespołu robiącego naprawdę oryginalne rzeczy, jeśli jesteś zagorzałym graczem i zawsze szukasz sposobów na poprawę jakości i architektury kodu - to koniecznie plikuj!

Wymagania:
  • Ponad 2 lata doświadczenia jako programista w branży gier wideo.
  • Dobra znajomość co najmniej jednego popularnego silnika gry.
  • Zrozumienie algorytmów używanych w grach wideo.
  • Wiesz, jak wykrywać wąskie gardła wydajności i jak optymalizować procesor i kod GPU.
  • Mówisz płynnie po angielsku lub po polsku.
Obowiązki:
  • Projektowanie architektury gry.
  • Implementacja podstawowych algorytmów, narzędzi i logiki rozgrywki w Unity.
  • Optymalizacja i debugowanie kodu gry.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu i grafikami.
Oferujemy:
  • 100% pracy zdalnej na pełen etat.
  • Bezpośredni wpływ na projekt.
  • Otwartość na odważne pomysły i najnowsze technologie.
  • Profesjonalne narzędzia, szkolenia i możliwości rozwoju.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403