Senior / Team Leader C# Developer, nr ref. 441/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

15 000 brutto umowa o pracę

Firma istnieje na rynku ponad 15 lat. Charakteryzuje się oprogramowaniem dla firm ochroniarskich. Na rynkach niemieckojęzycznych spektrum Klientów sięga od małych firm po międzynarodowe koncerny plasujące się w pierwszej dziesiątce największych graczy branży ochroniarskiej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, czy Liechtenteinie. Klient posiada na rynkach niemieckojęzycznych ok. 200 klientów. Firma rozwija aplikacje nie tylko na urządzenia stacjonarne, ale również na smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Firma stawia na jakość kodu i niezawodność.

Wymagania:
  • Min. 5 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem języka C#
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość technologii .NET, WinForms, kontrolki DevExpress, MS SQL Server 2012
  • Min. roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem developerów ew. chęć i predyspozycje do takiej roli
  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
Obowiązki:
  • Kandydat odpowiedzialny będzie za rozwój oprogramowania DISPONIC do planowania i rozliczania grafików oraz zarządzania czasem pracy. Projekt przy, którym będziesz pracował dotyczy rozwoju naszego oprogramowania branżowego dla agencji ochrony. Osoba na tym stanowisku miałaby pod sobą zespół 2 developerów w Krakowie, których niejako by coachowała i nadzorowała ich pracę oraz stały kontakt z architektem systemu w Stuttgarcie (jako jego "prawa ręka" w kwestiach developerskich tutaj w Polsce). Docelowo taka osoba brałaby udział w regularnych meetingach z centralą i miałaby wgląd w korespondencją z klientami z rynku niemieckojęzycznego. Osoba ta musiałaby też raz na parę miesięcy wyjeżdżać na 3-4 tygodnie do centrali do Niemiec w ramach rotacji developerów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w renomowanej firmie
  • Udział w projektach w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach, konferencjach
  • Benefity (do uzgodnienia)
  • Kurs j. niemieckiego

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953