Senior software developer / Team leader, nr ref. 376/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

Do 16 000 PLN Brutto przy UoP

Firma instnieje na rynku ponad 15 lat. Charakteryzuje się oprogramowaniem dla firm ochroniarskich. Na rynkach niemieckojęzycznych spektrum Klientów sięga od małych firm po międzynarodowe koncerny plasujące się w pierwszej dziesiątce największych graczy branży ochroniarskiej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, czy Liechtenteinie. Klient posiada na rynkach niemieckojęzycznych ok. 200 klientów. Firma rozwija aplikacje nie tylko na urządzenia stacjonarne, ale również na smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w .Net, C#,
  • bardzo dobra znajomość SQL.
  • minimum podstawowa znajomość j.niemieckiego - firma finansuje intensywny kurs
Obowiązki:
  • Nadzorowanie pracy 2 developerów,
  • współpraca z Architektem sytemu z siedziby głównej, w kwestiach developerskich w Polsce.
  • udział w spotkaniach z centralą oraz wgląd do korespondencji z klientami z rynku niemieckojęzycznego.
  • służbowe wyjazdy do Niemiec w ramach wymian developersich.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w kierowaniu małym zespołem,
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666