.Net Developer, nr ref. 271/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Umowa o Pracę: do 10 000 PLN Netto

B2B: 14 000- 16 000 PLN Netto

Dla Firmy specjalizującej się w dostarczaniu usług wraz z rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa poszukujemy osoby nie bojącej się wyzwań na stanowisko .Net Developer. Zadaniem naszego klienta jest zapewnienie najwyższej jakości bezpieczeńswa całej infrastruktury IT.

Praca nad projektem rozwojowym, etapowym dotyczącym danych otwartych, przetwarzania i analizowania.

Wymagania:
  • .Net
  • Entity
  • Microsoft SQL server
  • Python
  • Wzorzec projektu CQRS lub mikroserwisy
  • Znajomość protokołów internetowych
  • Znajomość grafowej bazy danych (GDB)
  • Znajomość mechanizmów kryptografii w .Net
Obowiązki:
  • Rozwój nowego projektu
  • Praca twórcza
  • Projektowanie
  • Kodowanie
  • Testowanie
Mile Widziane:
  • Active Directory
  • Styczność z PHP, Java
  • Metodologia pracy zwinnej, SCRUM/ TFS/Dynamic Systems Development Method (DSDM)
Oferujemy:
  • Ciekawe i unikatowe projekty z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczne i atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od indywidualnych oczekiwań kandydata
  • Stały rozwój i nabywanie nowych umiejętności
  • Spokojną lokalizację
  • Pewne miejsce parkingowe
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Płatny urlop na B2B do indywidualnego ustalenia

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973