Projektant .NET , nr ref. 60/2019
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

10000 - 15000 netto B2B

9000 - 13000 brutto na umowę o pracę

Firma specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych wspomagajacych zarzadzanie poszukuje Programisty .NET. Rynki dla których firma dedykuje swoje produkty to przemysł, administracja publiczna, średnie i duże przedsiębiorstwa, instytucje ochrony zdrowia. Firma specjalizuje się w systemach klasy ERP.

Wymagania:
  • ukończone studia wyższe inżynierskie o kierunku informatycznym,
  • doświadczenie w projektowaniu systemów rozproszonych opartych na architekturze SOA,
  • doświadczenie w projektowaniu zaawansowanych aplikacji internetowych,
  • dobra znajomość .Net oraz .Net Core, JavaScript, TypeScript, CSS 3, HTML 5, Angular / React
  • umiejętność projektowania relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka UML,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w grupie.
Obowiązki:
  • analizę wymagań Klienta,
  • przygotowanie architektury rozwiązania,
  • projektowanie oraz implementację aplikacji w języku C#,
  • opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów,
  • współpraca z innymi członkami zespołu projektowego / developerskiego.
Oferujemy:
  • firma oferuje pracę przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupową ofertę ubezpieczeniową,
  • karty sportowe,
  • parking dla rowerów i samochodów
  • krajowe i zagraniczne wycieczki

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403