Programista .NET , nr ref. 60/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

12 000 brutto umowa o pracę

13 000 netto B2B

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jest liderem na światowym rynku analizy danych. Organizuje szkolenia dla tych, którzy chcą nauczyć się stosowania analizy danych w swojej pracy.

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku .NET (C# lub Visual Basic)
  • Znajomość T-SQL lub PL/SQL
  • Studia informatyczne, techniczno-informatyczne lub matematyczno-informatyczne
  • Znajomość języka angielskieg
Obowiązki:
  • Udział w projektowaniu architektury systemu i implementacja
  • Projektowanie baz danych (np. SQL Server, ORACLE)
  • Projektowanie i implementacja procedur ładowania danych z zewnętrznych systemów do naszej bazy danych (procesy ETL)
  • Budowa aplikacji klienckich desktop (C# + WPF)
  • Budowa aplikacji klienckich web (C# + MVC)
  • Wdrażanie komponentów systemu u klienta końcowego Opracowanie dokumentacji projektowej
Mile Widziane:
  • Znajomość konfiguracji serwera IIS oraz umiejętność tworzenia usług sieciowych (web service)
  • Znajomość ASP.NET, WPF
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
  • Elastyczne formy pracy
  • Pakiet medyczny
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Szkolenia

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953