Programista .NET, nr ref. 113/2018
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie

Wynagrodzenie od 4 000 zł - 8 000 zł netto na umowę o pracę, możliwa współpraca na B2B. Wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia.

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w rozwiązaniach informatycznych szukamy osoby na stanowisko Programisty .NET. Rynki dla których firma dedykuje swoje produkty to przemysł, administracja publiczna, średnie i duże przedsiębiorstwa, instytucje ochrony zdrowia. Firma specjalizuje się w systemach klasy ERP

Wymagania:
  • umiejętność programowania na platformie .NET (znajomość C# oraz ASP.NET MVC/Web Forms, WCF,WebAPI )
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Programisty
  • znajomość CSS3, HTML5,  AJAX, JavaScript, jQuery
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w oparciu o relacyjne bazy danych minimum MSSQL
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień dot. integracji systemów IT w tym architektury SOA, WebService (SOAP, REST), WSDL/XSD/XML
  • mile widziani absolwenci uczelni wyższych o kierunku informatycznym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawną pracę z dokumentacją techniczną
  • kompetencje „miękkie”:
  • umiejętność współpracy w zespole
  • odpowiedzialność, staranność i sumienność przy realizacji zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność szybkiego uczenia się
Obowiązki:
  • Implementacja systemu IT w oparciu o projekty przygotowywane przez członków zespołu projektowego
  • Przygotowanie i wydawanie kolejnych wersji systemu
  • Utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej w tym dokumentacji kodu aplikacji
  • Współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym w celu rozwiązywania problemów z wdrażaniem i utrzymaniem systemu
Mile Widziane:
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość biblioteki REACT, doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, Mercurial, GIT), doświadczenie w technologiach i narzędziach: NHibernate, LINQ, IIS

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777