.NET fullstack Developer, nr ref. 16/2019
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

9000 - 14000 netto B2B

9000 - 12000 brutto na umowę

Firma, która realizuje projekty głównie dla sektora bankowego poszukuje Regular .NET fullstack .net/angular (react) Developera, który będzie pracowała przy projekcie budowy bezpiecznego systemu rozliczeń bankowych.

Miejsce pracy: pl. Andersa

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia jako programista .NET, C#, .NET Core, MSSQL.
  • Min. 2 lata doświadczenia jako programista Angular 5 lub 6, HTML5.
  • Doświadczenie jako tester oprogramowania .NET.
  • Zrozumienie metodyk Agile i metodologii SCRUM.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy zespołowej
Obowiązki:
  • Przetwarzanie dużych wolumenów danych o wysokim poziomie skomplikowania i zależności.
  • Budowa bezpiecznego systemu rozliczeń bankowych.
Oferujemy:
  • udział w projekcie z dziedziny bankowości
  • aktywną współpracę z zespołem doświadczonych programistów, w metodyce SCRUM.
  • dowolną formę zatrudnienia
  • możliwość elastycznych godzin pracy np.8-16, 7-15, 9-17
  • prywatna opieka medyczna, multisport

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403