.Net Developer Warszawa, nr ref. 442/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

6 000 - 10 000 pln brutto Umowa o Pracę/ możliwe inne formy współpracy

Opis:

Miejsce pracy: Warszawa

Klient: Międzynarodowa firma działająca na rynku globalnym. Polski oddział firmy zajmuje się tworzeniem rozwiązań dla sektora bankowego oraz handlu detalicznego.

Projekt: Firma poszukuje osoby do pracy na stałe. Programista .Net  będzie pracował przy wielu projektach dość zróżnicowanych technicznie.

Główne kierunki rozwoju oprogramowania to:

Tworzenie systemów transakcyjnych (C#, WCF, WPF, wielowątkowość, baza danych, wydajność)

Tworzenie front-end w urządzeniach samoobsługowych (JavaScript, AngularJS, HTML5)

Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka C# oraz platformy .Net,
  • Dobra znajomość JavaScript, HTML,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość baz danych oraz SQL.
Obowiązki:
  • Rozpoznawanie i wdrażanie istniejących rozwiązań korporacyjnych,
  • Realizacja zadań zleconych przez Team Leadera,
  • Praca w ramach kilkuosobowego zespołu developerów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Mile Widziane:
  • Znajomość AngularJS.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dobrą atmosferę i elastyczny czas pracy,
  • Prywatną opiekę medyczna, budżet na dodatkowe kursy, certyfikaty, wyjazdy na konferencje,
  • Stałe wynagrodzenie oraz kwartalne premie.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861